13 października
,,Jaśniej, nowocześniej i bardziej stylowo. 3 Stawy zakończyły modernizację”

Przez ostatnie pół roku w CH 3 Stawy trwały intensywne prace modernizacyjne, które unowocześniły obiekt pod kątem technicznym oraz wizualnym. Oprócz nowej podłogi, sufitów i oświetlenia, centrum zyskało nowy design oraz kolorystykę, którą widać na nowych elementach dekoracyjnych i logo. Koszt całej inwestycji to 12 mln zł.

3 Stawy rozpoczęły swoją działalność równo 15 lat temu (1999 r.) jako jedne z pierwszych centrów handlowych na Śląsku. Rynek nowoczesnych i dużych centrów handlowych ciągle raczkował w Polsce i dopiero kilka lat później wszedł w fazę gwałtownego rozwoju. Wielu mieszkańców regionu po raz pierwszy właśnie w 3 Stawach zetknęło się z wielką powierzchnią handlową wypełnioną licznymi sklepami znanych marek.

Po przyjeździe do Centrum od razu rzucają się w oczy zmodernizowane wejścia – zarówno wejście główne, jak i od strony parkingu. Przy wejściu głównym już w listopadzie powstanie nowa kawiarnia oraz zostanie powiększona działająca w centrum apteka. Przy wejściu od strony parkingu podziemnego pod koniec października zostaną otwarte dwa biura podróży. Na fasadzie Centrum pojawił się nowy logotyp, który kolorystyką i formą nawiązuje do ulubionego dla katowiczan miejsca wypoczynkowego, bezpośrednio sąsiadującego z Centrum. Mowa oczywiście o Dolinie Trzech Stawów, dlatego w elementach dekoracyjnych dominują odcienie niebieskiego oraz zielony – woda i przyroda.

W centrum położono 6000 m2 nowych posadzek oraz zainstalowano 1600 m2 sufitu napinanego. Wokół wejść do butików oraz na ścianach pojawiły nowe dekoracje nawiązujące kolorystyką do nowego logo. W budynku pojawiło się także nowe i jeszcze bardziej ekologiczne oświetlenie, m.in. charakterystyczne ,,krople” nad wejściem z parkingu podziemnego.

Odwiedzającym centrum od razu w oczy rzuci się stylowa mała architektura – kolorowe pufy i nowe kwietniki.

Dużym udogodnieniem dla Klientów będą nowe elementy nawigacji w obiekcie. W październiku pojawią się nowe oznakowania i interaktywne plany centrum, które nie tylko pomogą zlokalizować sklep, ale także będą źródłem wiedzy o obowiązujących promocjach i ofertach specjalnych. W całym budynku będzie można korzystać także z wi-fi.

W najbliższym czasie w Centrum pojawią się kolejne nowości. W tzw. kręgu restauracyjnym w listopadzie pojawi się nowe umeblowanie. Powstanie także nowe miejsce do spędzania czasu z dziećmi oraz strefa do wypoczynku i pracy dla dorosłych. Na parkingu podziemnym pojawią się lada dzień strefy z udogodnieniami dla rowerzystów. Na fasadzie Centrum od strony A4 pojawi się jeden z największych w Polsce podświetlanych bannerów reklamowych. Szykujemy także niespodzianki dla Klientów, którzy także będą mogli razem z nami coś zmodernizować.

Serdecznie zapraszamy do ODMIENIONEGO CH 3Stawy.
OdSTAWiliśmy się dla Ciebie.

20141007_142858_4 DSC03717