Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Jean Louis David Katowice

Salon fryzjerski Jean Louis David – Katowice, Galeria 3 Stawy

Odwiedź salon fryzjerski Jean Louis David w Galerii 3 Stawy (naprzeciwko Auchan, obok Ochnika i Yves Rocher), aby otrzymać profesjonalne usługi cięcia, koloryzowania oraz układania włosów. Francuska marka Jean Louis David to synonim usług fryzjerskich na najwyższym poziomie. Swoją ofertę salon kieruje przede wszystkim do osób wymagających, poszukujących luksusu i najwyższego standardu obsługi. 

Wybór fryzury ułatwią czekające w salonie katalogi zawierające propozycję strzyżeń i koloryzacji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Ponadto salon Jean Louis David oferuje również szeroki wachlarz usług kosmetycznych. Zatem niezależnie od tego, czy chciałbyś zmienić fryzurę, zrobić manicure czy wyregulować brwi, w Jean Louis David możesz otrzymać kompleksową odnowę podczas jednej wizyty.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Co oferuje Jean Louis David w Galerii 3 Stawy?

    Profesjonalna obsługa w salonie Jean Louis David Katowice zadba o to, abyś nie tylko pięknie wyglądał, ale także dobrze się czuł. Poza najbardziej popularnymi zabiegami, możesz zapisać się również na coś wyjątkowego, na przykład na luksusowy rytuał odmładzający, podczas którego w ramach zabiegu otrzymasz także darmowy masaż stóp. 

    Bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić cenę każdej usługi oraz umówić wizytę na konkretny dzień i godzinę. Nie musisz nawet dzwonić, ponieważ rezerwacja jest teraz dostępna z poziomu strony internetowej Jean Louis David. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj sobie czas na zrobienie nowej fryzury!