Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Jysk Sklep w 3Stawy Katowice

Jysk w Galerii 3 Stawy - w którym miejscu?

Odwiedź sklep Jysk Katowice po artykuły do wyposażenia swojego mieszkania, tarasu i ogrodu. W ofercie sklepu znajdziesz również szeroką gamę kołder, poduszek, łóżek i pościeli. Salon Jysk znajduje się obok Pepco i Auchan. Aktualnie sieć obejmuje ponad 3100 sklepów w 50 krajach, a klienci mogą robić zakupy zarówno stacjonarnie, jak i online. Jysk Polska to sieć ponad 250 sklepów. Rocznie zakupy w nich robi aż 12 milionów Polaków!

Dzięki Jysk bez problemu zaaranżujesz swój dom i ogród. W Polsce Jysk działa nieprzerwanie od 2000 roku. Siedziba administracji znajduje się w Gdańsku, tam też otwarto pierwszy sklep w naszym kraju. Co roku otwiera się kilkanaście nowych lokalizacji. Jysk znajdziesz obok Pepco, Auchana i HalfPrice.

 


  Brak wynikow wyszukiwania

  Założycielem marki Jysk jest Lars Larsen, który pierwszy sklep otworzył w 1979 roku w Danii. Łącznie w Jysk zatrudnienie znajduje około 28500 pracowników, z czego ponad 2400 osób w Polsce. Lars Larsen do dziś kieruje firmą, jest także jednym z najbogatszych ludzi w Danii. 

  Jysk jest europejskim liderem na rynku artykułów gospodarstwa domowego – od sypialni i łazienki po salon, jadalnię i ogród. Misją firmy jest dostarczenie klientom wyjątkowych ofert oraz profesjonalnej i kompleksowej obsługi. 

  Pomimo międzynarodowej sieci sprzedaży, Jysk wciąż zachowuje swoje skandynawskie korzenie. Duński minimalizm i prostotę odzwierciedla wiele towarów dostępnych w sklepach. 

  W Jysk wyznaje się politykę, według której wszystkie rzeczy można zawsze zrobić jeszcze lepiej, aby w przyszłości wciąż oferować klientom najwyższą jakość produktów, dlatego otrzymasz tam świetne jakościowo artykuły w atrakcyjnych cenach. Szukaj promocji w salonach oraz w ofercie online, a po produkty do salonu, sypialni i ogrodu odwiedź Jysk Katowice w Galerii 3 Stawy.

  Kiedy warto odwiedzić Jysk w Galerii 3 Stawy?

  Niezależnie od tego, czy szukasz nowej poduszki, łóżka, zasłon, dywanu, zasłon czy ręczników, w Jysk zawsze masz gwarancję najlepszej ceny oraz najwyższej jakości. Jako jedna z najpopularniejszych europejskich sieci z artykułami dla gospodarstwa domowego, Jysk zyskał już zaufanie milionów zadowolonych klientów w wielu krajach.

  Oferta Jysk jest zawsze dopasowana do aktualnych trendów panujących na rynku. Projektanci stale pracują nad nowoczesną gamą produktów, zgodnych z duńskim minimalizmem. W salonach Jysk coś dla siebie znajdą zarówno wyznawcy skandynawskiej prostoty, jak i zwolennicy nieco bardziej wyszukanego, designerskiego stylu.

  Pracownicy salonu Jysk Katowice regularnie uczestniczą w szkoleniach po to, by jakość obsługi klienta była na najwyższym poziomie. Spełnienie wysokich wymogów dotyczących jakości usług oraz produktów ma dla Jysk kluczowe znaczenie. Sam Lars Larsen osobiście odwiedza fabryki dostawców oraz sklepy Jysk na całym świecie po to, aby mieć pewność, że klienci otrzymują wyłącznie to, co najlepsze. 

  Jakość produktów sprawdzana jest na każdym kroku. Po dotarciu do głównych magazynów dział jakości Jysk regularnie sprawdza, czy asortyment jest w nienaruszonym stanie. Przed wysyłką do poszczególnych sklepów towary sprawdzane są ponownie. Każdy produkt jest także sprawdzany pod kątem stabilności i użycia niebezpiecznych substancji. Dlatego jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wyposażenia do swojego domu, udaj się do sklepu Jysk!