Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Kantor Katowice

Kantor – Katowice, Galeria 3 Stawy

Odwiedź kantor wymiany walut zlokalizowany w centrum handlowym 3 Stawy, aby kupić lub sprzedać pieniądze pochodzące z innych Państw. Kantor Katowice oferuje korzystniejsze kursy niż banki. Klienci odwiedzający to miejsce najczęściej wymieniają euro, dolary, funty i franki, jednak oferta kantoru obejmuje również mniej popularne waluty. Kantor znajdziesz obok pralni oraz punktu usług szewskich Express.

W Kantorze Katowice spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą w zakresie skupu i sprzedaży walut. W przypadku zakupów za znaczną sumę pieniędzy istnieje możliwość negocjacji cen. Firmom korzystającym z usług kantoru wystawiane są specjalne rachunki dla firm. Dokonując transakcji w Kantorze Katowice klient zawsze ma zapewniony maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Dlaczego warto wybrać Kantor w Galerii 3 Stawy?

    Odwiedzając Kantor Katowice należy mieć na uwadze to, że kurs euro, dolara czy franka szwajcarskiego jest zmienny i przed wymianą warto upewnić się, ile dokładnie wynosi tego samego dnia. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum handlowym 3 Stawy walutę można wymienić tuż przed zakupami bądź po nich – nie jest konieczna osobna wyprawa i tracenie czasu na stanie w korkach oraz szukanie miejsca parkingowego. Kantor Katowice gwarantuje pełną satysfakcję!

    W Kantorze Katowice swoje sprawy załatwią zarówno osoby indywidualne, jak i klienci biznesowi. Dzięki budowanemu od lat zaufaniu na lokalnym rynku kantor może zaoferować swoim klientom trwałe relacje oparte na zaufaniu, uczciwości i dyskrecji. Są to właśnie główne filary pracy Kantoru w Katowicach w Galerii 3 Stawy.

    Jeżeli potrzebujesz szybko wymienić waluty w profesjonalnej i miłej atmosferze, bez stresowych sytuacji i z korzyścią dla twojego portfela, koniecznie odwiedź Kantor Katowice w Centrum Handlowym 3 Stawy.