Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Kodak Katowice

Dlaczego warto odwiedzić salon Kodak - Sonar?

Wstąp do fotolaboratorium Kodak Katowice, jeżeli zależy ci na wydrukowaniu zdjęć z aparatu cyfrowego, smartfona i tableta. W salonie Kodak wykonasz także odbitki ze slajdów i skanowanie fotografii oraz zamówisz atrakcyjne fotoprezenty. Salon Kodak Katowice daje również możliwość natychmiastowego wykonania zdjęć do dowodu osobistego, paszportu czy dyplomu, bez konieczności wcześniejszego umawiania się na konkretną godzinę.

Z reguły standardowe zdjęcia wykonywane są w czasie nieprzekraczającym 15 minut. W salonie znajdują się również drukarki umożliwiające samodzielne wydrukowanie zdjęć z telefonu komórkowego w jednym z kilku najpopularniejszych formatów. Wystarczy podłączyć urządzenie, wybrać zdjęcia i nacisnąć „drukuj”.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Wizyta w salonie Kodak zlokalizowanym w galerii handlowej ma wiele plusów. Po zleceniu usług fotograficznych i w trakcie oczekiwania na wykonanie zlecenia można ze spokojem zrobić zakupy lub odprężyć się w jednym z punktów gastronomicznych na terenie centrum handlowego 3 Stawy.

    Gdzie jest Kodak - Sonar w Galerii 3 Stawy?

    Salon Kodak Katowice w Galerii 3 Stawy znajduje się tuż obok marketu Auchan i sklepu Świat GSM. Punkt Kodak jest otwarty zgodnie z godzinami pracy centrum handlowego. Wśród usług oferowanych przez salon Kodak Katowice poza fotoprezentami znajdują się także zdjęcia wielkoformatowe oraz retusz zdjęć do dyplomu, dokumentów i świadectw. Profesjonalna obsługa salonu Kodak Katowice jest zawsze otwarta na pomysły i sugestie klientów. Do realizacji zleceń podchodzi poważnie i rzetelnie stara się sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom.

    Salon Kodak Katowice może pochwalić się produkowaniem zdjęć nową, ekologiczną technologią. System jest znacznie oszczędniejszy i bardziej przyjazny środowisku niż dotychczasowe metody. Ponadto nie wymaga prowadzenia skomplikowanych procesów chemicznych, wyznaczając w ten sposób nowy trend w branży fotograficznej. Odwiedź salon Kodak Katowice, jeżeli chcesz szybko wydrukować kilka zdjęć w różnych formatach, wykonać nowe zdjęcie do dowodu lub zamówić atrakcyjne fotoprezenty, takie jak fotopuzzle, fotokubki, fotomagnesy, fotopoduszki, fotokoszulki, fotopodkładki, fotobombki czy fotokalendarze.