14-16
grudnia
Manufaktura Pluszaków w Centrum Handlowym 3 Stawy

Przed świętami fabryka prezentów działa nie tylko w odległej Laponii. W Katowicach konkurencję św. Mikołajowi przygotowało Centrum Handlowe 3 Stawy, które 14 grudnia uruchamia Manufakturę Pluszaków. I uwaga, rekrutuje załogę! W odróżnieniu jednak do zespołu św. Mikołaja, wcale nie trzeba być elfem! W CH 3 Stawy każdy klient będzie mógł do 16 grudnia przyjść i wykonać własnoręcznie swojego misia, a następnie obdarować nim wyjątkową dla siebie osobę.

Już od 14 grudnia w Centrum Handlowym 3 Stawy otworzy się magiczna Manufaktura Pluszaków. Będzie to miejsce, gdzie każdy klient centrum handlowego będzie mógł własnoręcznie wykonać pluszaka, a następnie podarować go jako świąteczny prezent. Ta niezwykła fabryka będzie wyróżniała się niepowtarzalną, misiową scenografią. Na jej terenie będzie można znaleźć 4 stanowiska zaaranżowane na mini szwalnie.

Maskotki od serca i z sercem

W pierwszej znajdzie się stoisko, gdzie każdy będzie mógł wybrać swój materiał, z którego wykona misia. W drugiej strefie będzie można nauczyć się samodzielnie szyć. W trzeciej – pluszaki nabiorą kształtów. Będzie to miejsce wypełniania maskotek. Ważnym elementem w będzie włożenie do środka misia serduszka i nadanie mu imienia. W ostatniej strefie będzie okazja do uwolnienia świątecznej kreatywności – to tutaj poprzez ozdobienie pluszaka nabierze on wyjątkowego wyglądu.

Wydarzenie potrwa do niedzieli 16 grudnia.

 

manufaktura3stawy_10122018_mini3