Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Placówka mBanku w Katowicach

mBank – Katowice, Galeria 3 Stawy

Odwiedź punkt mBank w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach. Szybko i sprawie załatwisz tam wszelkie sprawy w zakresie podstawowych produktów, takich jak konto, kredyt gotówkowy, obsługa kasowa czy zlecenia dyspozycji. 

Lekkie i nowoczesne placówki bankowe w sieciach handlowych to część kilkuetapowego projektu przebudowy wizerunku marki mBank. Projekt polega na umieszczeniu większej liczby mniejszych oddziałów oraz centrów doradczych w łatwo dostępnych dla klientów miejscach. Pierwszy punkt mBanku wystartował w Manufakturze w Łodzi. 

W centrum doradczym mBank Katowice otrzymasz ofertę kompleksowej obsługi oraz pełną gamę usług bankowości detalicznej, korporacyjnej, prywatnej oraz produkty wybranych spółek mBanku. Dzięki umiejscowieniu w popularnym centrum handlowym klienci nie są narażeni na stanie w korkach i tracenie czasu na poszukiwanie miejsca parkingowego.

Jeżeli sprawa, z którą przyszedłeś do punktu mBank, wykracza poza standardowy zakres usług, jak na przykład kredyty hipoteczne i zaawansowane produkty inwestycyjne, wówczas za pomocą video-terminali możesz połączyć się online z pracownikiem centrum doradczego

 


  Brak wynikow wyszukiwania

  Gdzie jest mBank w Galerii 3 Stawy?

  Punkt zlokalizowany jest obok Auchan i stoiska Play. W punkcie mBank Katowice szybko i sprawnie załatwisz takie sprawy jak otwarcie i obsługa konta czy uzyskanie na miejscu karty płatniczej i kredytu gotówkowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań klienci już z daleka są witani interaktywnymi ekranami z funkcją kinect (reakcja na ruch) oraz video-ścianami w środku. Tak zwane video-walle wyświetlają aktualną ofertę i pozwalają zapoznać się z propozycjami banku poprzez ekrany dotykowe. Zainstalowane nad nimi kamery pomagają w spersonalizowaniu ofert. W lekkim punkcie mBank Katowice każdy może poczuć się swobodnie!

  Do lekkich placówek mBanku można przyjść z małymi dziećmi, ponieważ znajdują się tam także atrakcje dla najmłodszych. Do dyspozycji maluchów jest np. mini bankomat, za pomocą którego dzieci uczą się, jak działają produkty finansowe. Dostępne są również tablety z zainstalowanymi grami i kolorowankami, które zajmą uwagę maluchów podczas gdy ich rodzice załatwiają swoje sprawy. Oddziały oferują także możliwość naładowania telefonu oraz wykonania operacji w serwisie mBank.

  mBank swoje początki miał w 1986 roku jako Bank Rozwoju Eksportu. Swoim klientom oferuje bankowość detaliczną, inwestycyjną, rozwiązania dla przedsiębiorców oraz usługi bankowości prywatnej. W ramach tzw. Nowego mBanku klienci otrzymują dostęp do mOkazji (programu rabatowego) oraz usługi eksperta online, który pozwala na otrzymanie informacji i rozwiązywanie bieżących spraw na czacie lub w trakcie połączenia audio/video.

  Udostępniona w 2014 roku aplikacja pozwala korzystać z bankowości na telefonach komórkowych. Z poziomu smartfona istnieje możliwość uzyskania dostępu do rachunków, kart, kredytów, lokat, ubezpieczeń, notowań akcji, kursów walut i portfela inwestycyjnego. Poprzez aplikację mBank można także wziąć kredyt w 30 sekund oraz wykonać przelew na numer telefonu odbiorcy.

  Odwiedź lekki punkt mBank Katowice w centrum handlowym 3 Stawy niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym.