06-22
października
NAKRĘCENI NA WYGRANĄ!

Już wkrótce Centrum Handlowe 3 Stawy zamieni się w prawdziwy raj dla miłośników konkursów i majsterkowania. Przez dwa tygodnie października na klientów centrum czekają inspirujące niespodzianki. Wszyscy, którzy w dnia 6-22 października zrobią zakupy i zarejestrują paragony staną przed zadaniem dopasowania nakrętki do śruby. Niecodzienna zabawa oczywiście pełna jest nagród i upominków. To jednak nie wszystko. Organizatorzy przewidzieli także m.in weekendowe, darmowe warsztaty tworzenia ramek czy rodzinne strefy architektów, betonowania i tworzenia biżuterii… budowlanej.

Jesień skłania wielu z nas do domowych porządków. Często porządkom towarzyszą też małe remonty. Jak to szybko i sprawnie zrobić łącząc z dobrą zabawą dla całej rodziny? Złote rady czekają wszystkich odwiedzających Centrum Handlowe 3 Stawy w najbliższe październikowe weekendy tzn. 7-8, 14-15 i 21-22. W godzinach od 11.00 – 19.00 na terenie centrum funkcjonować będą specjalne strefy dla majsterkowiczów. Prócz porad Bohatera Domu – wszyscy odwiedzający będą mogli własnoręcznie wykonać ozdobną ramkę, wykonać indywidualną biżuterię budowlaną, zaprojektować swój dom czy odbić ręce w specjalnej strefie betonowania. Szykuje się prawdziwy budowlany projekt dla całej rodziny!

Nakręceni na wygraną!

Od 6 do 22 października miłośnicy zabaw i gier konkursowych koniecznie powinni wybrać się na zakupy do CH 3 Stawy. Za zarejestrowane paragony (min. 50 zł) każdy stanie przed szansą dopasowania nakrętki do śruby. Ci, którzy wykażą się precyzją otrzymają bony podarunkowe i nagrody rzeczowe. Aby zwiększyć podwójnie swoje szanse na wygraną należy okazać po jednym paragonie z Centrum Handlowego 3 Stawy oraz z Leroy Merlin. Regulamin zabawy dostępny będzie na specjalnym stoisku obsługi akcji.

3Stawy_nakreceni_plakat_B0