Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Orange Katowice

Salon Orange – Katowice, Galeria 3 Stawy

Robiąc zakupy w CH 3 Stawy zajrzyj do salonu Orange, jednego z najbardziej zaawansowanych na świecie punktów obsługi klienta. W salonach czeka na ciebie wyspecjalizowana obsługa, dzięki której wizyta będzie wyjątkowo przyjemna i owocna. Szybko i bezproblemowo załatwisz tam między innymi podpisanie nowej umowy, poznasz szeroką i dopasowaną do twoich potrzeb ofertę, zakupisz nowe urządzenie lub wymienisz stare w ramach swojego abonamentu. 

W salonie Orange Katowice poza telefonią komórkową i stacjonarną załatwisz także sprawy związane z telewizją, usługami bankowymi, energią elektryczną i ubezpieczeniem sprzętu zakupionego w Orange. Doświadczeni i kompetentni pracownicy przygotują dla ciebie wyjątkową ofertę oraz pomogą ci w doborze usług.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Gdzie jest Orange w Galerii 3 Stawy?

    Orange to czołowa w Polsce sieć usług telekomunikacyjnych o największej liczbie użytkowników. Aktualnie liczba aktywnych kart SIM sięga blisko 16 milionów. Nazwa marki pochodzi od angielskiego słowa „orange”, jednak wcale nie ma się kojarzyć z owocami – właśnie dlatego logo firmy jest kwadratowe, a nie okrągłe. W zamyśle twórców brandingu kolor pomarańczowy ma się przede wszystkim kojarzyć z ciepłem i pozytywną energią, którą dostarcza Orange.

    Odwiedź salon Orange Katowice w Galerii 3 Stawy, który znajdziesz między salonem Yes a punktem In Medio. Zostanie Ci tam zaoferowana spersonalizowana oferta na telefon komórkowy, internet mobilny oraz telewizję, a przygotują ją dla ciebie wyspecjalizowani pracownicy. Dowiedz się, jak rozwiązać problem ze swoim routerem lub wymień go na nowy w ramach abonamentu. Salon Orange Katowice czeka na ciebie!