Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Pizza Hut Katowice

Tej pizzerii nie trzeba nikomu przedstawiać. Pojawiła się w Polsce ponad 30 lat temu i zdążyła się już trwale zapisać w lokalnym krajobrazie. Inne restauracje pojawiały się i znikały, ale sprawdzona marka Pizzy Hut cały czas pozostaje na posterunku. O jej sile stanowi również rzesza zagorzałych fanów, którzy regularnie odwiedzają lokale, by uraczyć się kawałkiem ulubionego ciasta z pysznymi składnikami.

Pizza Hut to sieć obejmująca całą Polskę. Zasięg jest w tym przypadku niebagatelnym atutem. Tak rozległy obszar działania wymusza wypracowanie standardów umożliwiających sprawną obsługę klienta. Dzięki temu możesz liczyć na sprawną i bezproblemową dostawę, gdy zamawiasz jedzenie na odległość. Z drugiej strony spodziewaj się sympatycznej i pomocnej obsługi, gdy odwiedzasz Pizza Hut Katowice w galerii handlowej 3 Stawy.

 


  Brak wynikow wyszukiwania

  Pizza Hut Katowice - menu

  Mocną stroną tej popularnej sieci pizzerii jest również bardzo zróżnicowane menu. Najlepiej zacząć wizytę od przystawek, które umilą Tobie oczekiwanie na danie główne. W przypadku doboru pizzy masz do wyboru szeroką gamę propozycji. W karcie znajdziesz prostsze warianty, jak i te obfitujące w składniki. Nie brakuje też opcji dla wegetarian oraz miłośników nietypowych smaków. Świat jednak nie kończy się na pizzy, nawet w pizzerii. W związku z tym możesz sięgnąć po lekką sałatkę albo skosztować słodkiego deseru.  

  Pizza Hut Katowice kusi nie tylko apetycznym wyglądem, uwodzicielskim aromatem i obezwładniającym smakiem. W ofercie nie brakuje też promocji, z których aż żal nie skorzystać. Właściwie przy każdej wizycie zyskasz możliwość wybrania jakiejś niepowtarzalnej propozycji. W tym miejscu pizza to nie tylko jedzenie, ale też styl życia. Świadczy o tym regularnie organizowany festiwal, podczas którego otrzymujesz dostęp do jeszcze atrakcyjniejszych możliwości.

  Gdzie jest Pizza Hut Katowice w galerii 3 Stawy?

  Pizza Hut Katowice została ulokowana w zatoczce wydzielonej na potrzeby lokali gastronomicznych. Tuż obok znajdują się restauracja Greco oraz DUKA, czyli sklep z akcesoriami do domu i kuchni. Pizza Hut Katowice pozostaje otwarta dla gości od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00. Z kolei w niedzielę lokal czynny jest od 9:00 do 20:00.