Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Play Katowice

Na terenie galerii handlowej 3 Stawy masz możliwość złożenia wizyty w salonie sieci Play. Na miejscu możesz liczyć na profesjonalną obsługę ze strony wykwalifikowanych konsultantów. Personel pozostaje do dyspozycji aktualnych klientów, jak i osób, które dopiero rozważają możliwość zawarcia umowy z siecią Play. Jeżeli rozglądasz się za nowym smartfonem, skieruj swe kroki do przedstawionego salonu. Na miejscu możesz zorientować się, jakie są aktualnie dostępne możliwości. Play ma do dyspozycji wszystkie urządzenia stworzone przez wiodących producentów. Wśród nich jest sprzęt dostarczany przez takie marki jak Apple, Samsung czy Xiaomi. Tylko od Ciebie zależy, na który wariant się zdecydujesz.

 


  Brak wynikow wyszukiwania

  Play Katowice - oferta

  Fundamentalną usługą w ofercie firmy jest oczywiście dostęp do sieci komórkowej. W tej materii opracowano szereg wariantów, aby każda osoba mogła dobrać pakiet dopasowanych do swoich potrzeb. Do wyboru masz abonament, mix, a także telefon na kartę. Na tym jednak oferta się nie kończy. Niebagatelną kwestią jest również internet mobilny oraz stacjonarny. Dla klientów przygotowano nawet bardzo szybkie połączenie przez światłowód, które powinno całkowicie spełnić domowe zapotrzebowanie. Poza tym Play Katowice zapewnia też możliwość uzyskania dostępu do telewizji.

  Ciekawym dopełnieniem oferty są usługi i aplikacje. W tej sekcji można zaopatrzyć się w oprogramowanie ułatwiające wiele codziennych czynności. Wśród dostępnych opcji są narzędzia przeznaczone do rozrywki, utrzymania bezpieczeństwa czy też podróży.

  Gdzie jest Play w galerii 3 Stawy?

  Oddział Play Katowice znajduje się na środku alejki przed wejściem do Auchan. To jedna z wysp usytuowanych w pobliżu salonów T-Mobile, Studia Optycznego 44 oraz QUIOSQUE. Tuż obok ulokowane są też punkty M-Bank oraz Wasabi Sushi. Play Katowice czynny jest od poniedziałku do soboty pomiędzy 9:00 a 21:00. Placówka jest też dostępna w niedziele handlowe w godzinach 9:00-20:00. Klienci centrum handlowego mogą skorzystać z parkingu, który pomieści aż 1800 samochodów.