Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Poczta Polska

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm, które zajmują się dostarczaniem przesyłek. Tym samym stanowią one konkurencję dla Poczty Polskiej. Choć klienci mogą wybrać spośród szerokiego wachlarza podmiotów, wiele osób wciąż decyduje się na skorzystanie z oferty państwowej spółki. Na jej korzyść przemawia bez wątpienia wieloletnia tradycja, ogromne doświadczenia i właściwie nieograniczony zasięg działania.

Na miejscu odbierane są przesyłki dla Pocztex/EMS. Możesz również skorzystać z usług Envelo. Dopuszczalna masa przyjmowanych paczek wynosi 20 kilogramów.

Gdzie jest Poczta Polska w galerii 3 Stawy?

Tuż obok malowniczego parku znajduje się galeria 3 Stawy, w której ulokowano oddział Poczty Polskiej. Placówka znajduje się w budce na samym końcu alejki. Tuż obok możesz zauważyć oddziały JYSK, Pepco oraz HalfPrice. To bardzo duże sklepy, więc na pewno je dostrzeżesz i tym samym z łatwością odszukasz pocztę.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Poczta Polska Katowice może w większości przypadków ograniczać się do pracy w dni powszednie. Placówka usytuowana w centrum handlowym 3 Stawy jest natomiast czynna również w trakcie weekendów. Osoby odwiedzające galerię mogę korzystać z usług poczty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00. Z kolei w niedzielę oddział jest czynny od 9:00 do 20:00. Podobne godziny otwarcia obowiązują również w trakcie dni świątecznych. To spore ułatwienie dla osób, które nie mogą czekać do poniedziałku, ponieważ muszą pilnie załatwić jakąś sprawę podczas dni wolnych.

    Przy okazji wizyty w centrum handlowym 3 Stawy warto wstąpić też do innych punktów usługowych. Możesz zrobić zakupy w licznych sklepach o profilu spożywczym, odzieżowym czy też technologicznym. Poza tym do Twojej dyspozycji pozostaje bogata oferta gastronomiczna miejscowych lokali. 

    Do centrum handlowego przynależy duży, bezpłatny parking przeznaczony dla klientów. Jeżeli przyjeżdżasz w celu nadania przesyłki, możesz zaparkować swój samochód na jednym z 1800 dostępnych miejsc postojowych.