26 września
PRIMAMODA – nowa kolekcja jesień/zima już w 3 Stawach

W salonach PRIMAMODA można już znaleźć buty i torebki z nowej kolekcji jesień/ zima 2014/ 15. Nasze propozycje na zbliżający się sezon to przede wszystkim stylowe botki i kozaki o innowacyjnych fasonach. Króluje czerń oraz bogata gama odcieni granatu, choć nie zabraknie też bardziej intensywnych kolorów. Wysokie obcasy, mocne platformy i grube podeszwy to niekwestionowany hit, podobnie jak efektowne łączenie różnych rodzajów skór. 

Najnowsza kolekcja PRIMAMODA Milano Moderno w wyrazisty sposób nawiązuje do włoskiej metropolii.

Wśród gamy kolorystycznej dominuje granat i czerń, zaś wśród materiałów naturalne skóry o atrakcyjnych fakturach: od klasycznej skóry licowej, przez lakierowaną i zamszową, aż po modną wężową strukturę.

Twarzą męskiej kolekcji został obecny Mister Polski Rafał Maślak. Sama sesja miała miejsce w Mediolanie. Pracom teamu PRIMAMODA przyglądali się dziennikarze TVN, którzy przeprowadzali wywiady z uczestnikami i nagrywali najciekawsze momenty.

Zmontowany materiał można obejrzeć w programie Co za tydzień.

W załączniku znajdą Państwo zdjęcia najnowszego katalogu. Zapraszam na www.primamoda.com.pl gdzie wymieniliśmy kafelki, które prowadzą do poszczególnych podkategorii: torebki, kolekcja damska, kolekcja męska (lookbook nowy pojawi się niebawem).

Proponuję także kliknąć w kafelek na dole z napisem VIDEO – włączy się ciekawy filmik pokazujący jak tworzona była nasza sesja w Mediolanie.

Zapraszamy do salonów PRIMAMODA ! Nowa kolekcja JESIEŃ/ ZIMA 2014/15 już na Was czeka!

10428353_708621702507789_7802065992868567293_o