04 października
Rakietowy Nightskating w 3 Stawach!

Już 4 października startuje Rakietowy Nightskating w Katowicach. To ostatnia szansa w tym sezonie, aby pojeździć na rolkach ulicami miasta. Kilkaset osób wyruszy o godzinie 20:00 spod Pomnika Powstańców Śląskich w trasę liczącą 15 kilometrów. Rolkarze po raz pierwszy odwiedzą Centrum Handlowe 3 Stawy, gdzie na parkingu zorganizowana zostanie strefa chilloutu! Specjalnie na zakończenie sezonu przygotowaliśmy też wyjątkowy konkurs na kosmiczne przebranie z atrakcyjnymi nagrodami!

Nightskating to nocny przejazd ulicami miasta, który przyciąga za każdym razem kilkaset, a nawet ponad 1000 rolkarzy. Celem, który stawiają sobie organizatorzy ze Stowarzyszenia Kulturalno-Sportowego Green jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

Rolkarze wystartują 4 października o godz. 20:00 spod Pomnika Powstańców Śląskich w Katowicach i pokonają 15 kilometrową pętlę oraz zmierzą się ze specjalną rakietową rundą. Przejazd odbędzie się ulicami Rondo Ziętka, aleja Roździeńskiego, Jerzego Dudy-Gracza, Warszawska, Damrota, Powstańców, Graniczna, Pułaskiego, Lotnisko, Trzech Stawów Nowa trasa rolkarska, Francuska, Ceglana, Kościuszki, Poniatowskiego, Mikołowska, Matejki, Sokolska, Misjonarzy Oblatów, Korfantego, Pętla Słoneczna, Korfantego oraz Chorzowska.

Konkurs na najlepszego kosmitę

Centrum Handlowe 3 Stawy – główny partner imprezy, przygotowało dla uczestników specjalną strefa chillout, w której każdy uczestnik będzie mógł odpocząć, uzupełnić płyny, zjeść przekąskę oraz wziąć udział w konkursie na kosmiczne przebranie. 8 najciekawiej ubranych osób w nagrodę otrzyma karty podarunkowe o wartości 200 zł do zrealizowania w sklepach i punktach w CH 3 Stawy.

Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 22:30. Udział w Rakietowym Nightskatingu jest całkowicie bezpłatny.

 

rakietowy_1102018_mini