Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Rossmann Katowice

Rossmann – Katowice, Galeria 3 Stawy

Rossmann to sieć drogerii, której nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie w niej Polacy najchętniej dokonują zakupów kosmetycznych. Drogeria Rossmann Katowice oferuje produkty najwyższej jakości od popularnych form kosmetycznych, a także szereg artykułów niedostępnych w innych drogeriach. Rossmann posiada również marki własne, a wśród nich najbardziej znane to Isana (pielęgnacja skóry, włosów i ciała), Alterra (kosmetyki naturalne), Domol (środki czyszczące i piorące) czy Alouette (chusteczki higieniczne).

Jeżeli chcesz, aby twoje zakupy wypadły jeszcze korzystniej, zainstaluj nowoczesną aplikację, dzięki której przystąpisz do Klubu Rossmann. Umożliwi ci to dostęp do spersonalizowanych promocji dopasowanych do listy twoich najczęstszych zakupów.

 


  Brak wynikow wyszukiwania

  Dziś sklepy Rossmann są obecne w całej Polsce. Od 1993 roku pojawiło się ich w naszym kraju około 1400. Największy z nich znajduje się w łódzkiej Manufakturze. Oprócz artykułów drogeryjnych przeznaczonych do skóry, włosów, ciała i dzieci, Rossmann oferuje również artykuły tematyczne (na przykład na Boże Narodzenie, Wielkanoc itp.), karmę dla zwierząt, serwis fotograficzny oraz szeroką gamę żywności bio oraz win.

  Dla osób, które preferują zakupy w internecie, Rossmann Katowice w Galerii 3 Stawy udostępnił usługę Click&Collect, dzięki której możesz odebrać zamówione produkty bez kolejki. Ponadto sieć Rossmann duży nacisk stawia na przyjazną obsługę klienta. Kompetentni pracownicy zadbają o to, abyś znalazł satysfakcjonujące rozwiązanie niezależnie od problemu.

  Gdzie jest Rossmann w Galerii 3 Stawy?

  Odwiedź sklep Rossmann, Katowice – Galeria 3 Stawy, który znajduje się tuż obok Sephory. Zrób zakupy w drogerii Rossmann stacjonarnie bądź online, dokładnie tak, jak lubisz. Bądź jednym z 700 tysięcy klientów codziennie odwiedzających Rossmann. Do woli wybieraj z szerokiej gamy wyselekcjonowanych produktów obejmujących chemię gospodarczą, produkty kosmetyczne i higieniczne, akcesoria do domu oraz karmy dla zwierząt. Znajdź coś dla siebie wśród przeszło 21 tysięcy produktów!

  Od makijażu, środków do pielęgnacji ciała i akcesoriów dla niemowląt po ekologiczną żywność dla twojej rodziny i czworonożnych przyjaciół – w Rossmannie znajdziesz wszystko. Z kolei w sekcji Świat Pomysłów czekają na ciebie setki przedmiotów dekoracyjnych, zabawek, przyborów kuchennych oraz środków pierwszej pomocy. 

  Na bieżąco uaktualniaj aplikację dla stałych klientów drogerii Rossmann i korzystaj z niej przy każdych zakupach. Jako członek programu lojalnościowego Rossmann Club otrzymasz wiele zniżek i korzyści dostępnych wyłącznie w aplikacji mobilnej. Zbierając punkty za zakupy w drogerii Rossmann otrzymujesz dodatkowe bonusy, dzięki którym twoje zakupy będą jeszcze tańsze. W aplikacji znajdziesz także mnóstwo inspirujących artykułów, praktycznych wskazówek oraz mapę z lokalizacją sklepów Rossmann. 

  Pamiętaj, że drogerię Rossmann w Galerii 3 Stawy w Katowicach znajdziesz tuż obok drogerii Sephora.