Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

RTV Euro AGD Katowice

RTV Euro AGD – Katowice, Galeria 3 Stawy

RTV Euro AGD stanowi jedną z wiodących marek konsumenckich na rynku. To właśnie do tych salonów należy skierować się w poszukiwaniu najszerszej oferty elektroniki użytkowej. Sieć jest liderem w swoje branży i od lat wyznacza nowe kierunki rozwoju w zakresie asortymentu oraz jakości obsługi. Dynamiczny rozwój we wszystkich kanałach sprzedaży pozwolił RTV Euro AGD wyjść naprzeciw trendom rynkowym i spełniać coraz wyższe oczekiwania rosnącego grona klientów. RTV Euro AGD to synonim bogatej oferty sprzętu w konkurencyjnych cenach.

Po zakupy do RTV Euro AGD Katowice należy udać się po produkty zarówno światowych marek, jak i najważniejszych polskich producentów. W sklepie wśród produktów cieszących się największą popularnością znajdują się przede wszystkim: telewizory, kina domowe, aparaty, kamery sportowe, odtwarzacze mp3, słuchawki, głośniki, ekspresy ciśnieniowe, lodówki, zmywarki, komputery stacjonarne, notebooki, tablety, smartfony, projektory, monitory, konsole oraz akcesoria gamingowe.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Gdzie jest RTV Euro AGD w Galerii 3 Stawy?

    Zlokalizowany w Galerii 3 Stawy salon RTV Euro AGD Katowice znajduje się pomiędzy apteką Dr.Max i Empikiem. RTV Euro AGD to zdecydowany lider wśród dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce. Obecnie w prawie 200 miejscowościach w całej Polsce z sukcesem działa niemal 300 sklepów. Zakupy można zrobić w sklepach stacjonarnych, zlokalizowanych najczęściej w centrach handlowych, bądź online. Od 1990 roku firma zgromadziła doświadczenie, które pozwoliło na zbudowanie gęstej sieci sprzedaży. Kluczem do sukcesu stała się strategia stawiająca przede wszystkim na zadowolenia klienta. Poza bogatym asortymentem oraz korzystnymi cenami, klienci salonów RTV Euro AGD Katowice chwalą sklep za rozbudowany wachlarz usług i pakietów okołosprzedażowych. 

    Dzięki skutecznej wielokanałowej strategii sprzedaży oferta RTV Euro AGD dociera do szerokiego grona klientów, a sieć może systematycznie rozrastać się, otwierając nowe placówki, także w mniejszych miejscowościach. Koniecznie wstąp do RTV Euro AGD Katowice po nowy sprzęt do swojego domu!