27 sierpnia
Sekrety Zwierzaków w CH 3Stawy

W związku ze zbliżającą się premierą komedii animowanej „Sekretne życie zwierzaków domowych”, na punkcie której za chwilę oszaleje cały świat”, Centrum Handlowe 3Stawy zaprasza wszystkich swoich klientów do wspólnej zabawy. Dzieci będą miały szansę poznać wszystkie tajemnice zwierzaków, z którymi obcują na co dzień. Spotkamy się w sobotę, 27 sierpnia o godz. 11.00.

W programie wydarzenia mi.in.:

GRY I ZABAWY

Wielki dmuchaniec – skakaniec (trzydziestometrowy dmuchany domek z basenem pełnym kolorowych piłek oraz tunelem umożliwiającym zabawę i innymi atrakcjami).  Zespołowa gra w kości (podzielone na dwie drużyny – psy kontra koty – dzieci zmierzą się w zespołowej grze zręcznościowej).  Wyjątkowa foto-budka ze smakowitą niespodzianką (możliwość zrobienia wyjątkowych, szalonych, zwariowanych zdjęć z użyciem zabawnych „zwierzęcych” wizualizacji. Na każde dziecko czeka słodka niespodzianka). Stefa Super Gier Planszowych. Animal Wizaż (przeznaczona dla najmłodszych uczestników strefa wizażu pomoże dzieciakom przemienić się w ich ulubionych bohaterów). A oprócz tego mnóstwo zabawy, śmiechu i konkursów z filmowymi nagrodami.

SPOTKANIA, POKAZY I WARSZTATY

Wyjątkowe warsztaty plastyczne (dzieci przygotowują zabawki i ozdoby dla swoich włochatych pupilów). Zwierzakowa Szkółka (to tu dzieci nauczą się rozpoznawać rasy psów i kotów, a także zapoznają się z bohaterami „Sekretnego życia zwierzaków domowych”). Wyjątkowe Spotkania z gośćmi (spotkania ze specjalistami, autorami książek i programów telewizyjnych, którzy podzielą się z dziećmi sekretami zwierzęcego świata). Podaj łapę – spotkania z przedstawicielami lokalnych schronisk, zbiórka darów (najchętniej widziane: koce, artykuły higieniczne dla zwierząt, zabawki, smycze, miski) dla zwierzaków, które nie mają swego domu; dary zostaną przewiezione do schroniska specjalnie na tę okazję przygotowanym VanDogiem. Przez cały czas imprezy dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle VanDoga.

Wstąp do niezwykłego świata zwierząt CH3Stawy!

zwierzaki-04082016