Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Soczewkomat Katowice

Soczewkomat – Katowice

Soczewkomat pomoże ci uzupełnić zapas swoich soczewek bez wizyty w drogerii czy aptece. Soczewkomat w Galerii 3 Stawy to stały dostęp do soczewek kontaktowych w atrakcyjnych cenach. 

Jak często zdarza ci się zapomnieć o zakupie soczewek kontaktowych zanim te stracą swoją ważność? Jeżeli zbyt późno zorientowałeś się, że nie zdążysz kupić ich online, a w drogerii i aptece skończył się model o mocy, której potrzebujesz, z pomocą przyjdzie ci soczewkomat. Działający na podobnej zasadzie jak bankomat soczewkomat w Galerii 3 Stawy to gwarancja soczewek o szerokim zakresie mocy takich marek, jak Acuvue, Air Optix, Biofinity, Dailies, FitVew, Aquaview, Clean Active i innych.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Gdzie jest Soczewkomat w Galerii 3 Stawy?

    Z soczewkomatu najlepiej korzystać w połączeniu z aplikacją. W menu wybierz swoje ulubione soczewki, dodaj ich moc, a następnie zeskanuj z aplikacji kod zniżkowy – to takie proste! Dzięki aplikacji zyskasz wyjątkowe rabaty oraz unikalny kod zniżkowy, który na stałe obniży cenę soczewek kontaktowych o 10%. Dzięki aplikacji sprawdzisz również dostępność soczewek przed wizytą w Soczewkomacie.

    Odwiedź Soczewkomat Katowice, Galeria 3 Stawy, tuż obok sklepów Wojas, Bytom i Clodi, po świeży zapas soczewek kontaktowych oraz pozostałych produktów do higieny oka, takich jak płyny soczewkowe oraz krople do oczu. W soczewkomacie zakupisz również soczewki jednodniowe, soczewki 2-tygodniowe, soczewki miesięczne, soczewki na dzień i na noc oraz soczewki kolorowe.