Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Świat Książki Katowice

Świat Książki Katowice przeniesie Cię do uniwersum pasjonujących dzieł popkultury. Nietrudno się domyślić, że pierwszoplanową rolę odgrywa tutaj literatura. Występuje ona w różnych formach. Osoby charakteryzujące się tradycyjnym podejściem powinny skierować swój wzrok w kierunku półek, gdzie czeka masa pozycji w miękkich i twardych oprawach. Poza tym można też kupić poszczególne tytuły w formie e-booków bądź audiobooków. Świat Książki Katowice ma też wiele do zaoferowania uczniom. Zgromadzono tutaj wiele podręczników przeznaczonych do nauki przedmiotów z aktualnego programu na różnych etapach edukacji.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Wbrew pozorom Świat Książki Katowice to nie tylko literatura. W lokalu znajdziesz również przykłady twórczości w innej formie. Na szczególną uwagę zasługuje muzyka oraz filmy. Poza tym możesz też zaopatrzyć się w gry, zabawki, a także artykuły papiernicze. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Świat Książki stanowi również świetne miejsce na poszukiwanie prezentu przeznaczonego dla Twoich znajomych bądź rodziny. Wśród różnorodnej oferty z całą pewnością odszukasz coś dopasowanego do okazji. W ofercie księgarni nie brakuje promocji. Właściwie przez cały czas masz do dyspozycji różne atrakcyjne propozycje. Dzięki temu możesz zrobić zakupy w jeszcze przystępniejszej cenie.

    Gdzie jest Świat Książki w galerii 3 Stawy?

    Po wejściu do galerii handlowej odnalezienie księgarni nie powinno przysporzyć dużych problemu. Wszystko ze względu na to, że jest ona całkiem przestronna i trudno ją przeoczyć. Czerwony szyld można dostrzec z daleka. Poza tym w pobliżu znajdują się sklepy Auchan oraz H&M, które również zajmują sporo miejsca i trudno je przeoczyć. Tuż obok Światu Książki Katowice usytuowany jest jeszcze salon Quiosque.

    Świat Książki Katowice jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00. W przypadku niedziel handlowych księgarnia pozostaje czynna od 9:00 do 20:00. Księgarnia umożliwia też składanie zamówień internetowych z odbiorem osobistym. Wówczas nie musisz pokrywać kosztu doręczenia.