08 grudnia
Świąteczny labirynt niespodzianek już 8 grudnia w 3 Stawach

Kto powiedział, że świętego Mikołaja nie można zobaczyć? W Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach będzie można go poznać i to osobiście! Już 8 grudnia powstanie tam magiczny labirynt, w którym razem z elfami będziemy szukać nie tylko prezentów, ale też tajnej wiadomości do św. Mikołaja i… głodnego renifera.

Świąteczne upominki sprawiają ogromną radość, ale jeśli pracujemy na nie własną kreatywnością i chęciami mogą cieszyć jeszcze bardziej. W sobotę 8 grudnia w Centrum Handlowym 3 Stawy magia świąt zagości na dobre dzięki leśnemu labiryntowi, reniferowi, elfom oraz oczywiście świętemu Mikołajowi. Spotkanie z nim to niezwykłe przeżycie, ale droga do niego nie będzie prosta, gdyż będzie on ukryty gdzieś w labiryncie.

Każdy może poznać Mikołaja

Swoich sił w labiryncie może spróbować każdy, jednak aby spotkać się ze św. Mikołajem, trzeba będzie się odrobinę postarać. W labiryncie zostaną ukryte 3 zadania, dzięki którym dotrzemy do najsłynniejszego człowieka z siwą brodą na świecie. Zadania nie będą takie proste. Pośród zielonych krzewów tworzących korytarze będzie trzeba odnaleźć pokarm dla renifera, aby miał siłę pomagać Mikołajowi. Następnie należy odnaleźć zwierzaka i go nakarmić. Ostatnim zadaniem będzie odnalezienie tajnej wiadomości, którą trzeba będzie przekazać świętemu. W labiryncie pomagać będą elfy, które na pewno dadzą przydatne wskazówki. Wszyscy, którzy odnajdą świętego Mikołaja, dostaną świąteczne upominki i będą mogli zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Dla klientów centrum handlowego będzie również dostępna fotobudka ze świątecznymi filtrami.

 

labirynt3stawy_3122018_mini