Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Swojskie Klimaty Katowice

Postaw na zdrową żywność

W sklepie Swojskie Klimaty znajdziesz szeroki wybór produktów, które zaspokoją potrzeby wszystkich miłośników zdrowej i pysznej żywności. Asortyment obejmuje zarówno tradycyjne swojskie wędliny, idealne jako dodatek do kanapek czy różnego rodzaju dań, jakościowe sery, których smak wzbogaci każdą potrawę oraz przekąskę, a także przetwory. To idealny wybór dla wszystkich osób, które stawiają na jakość produktów i chcą zapewnić sobie i swojej rodzinie wszystko co najlepsze.

Swojskie Klimaty w Katowicach ma w swojej ofercie także owocowe soki, które świetnie sprawdzą się jako dodatek do herbaty lub innego napoju, syropy oraz oleje stanowiące cenne wsparcie dla organizmu. Produkty dostępne w asortymencie są wolne od chemicznych składników oraz innych sztucznych dodatków.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Swojskie Klimaty w galerii 3Stawy

    Sklep Swojskie Klimaty znajduje się w południowej części Centrum Handlowego 3Stawy w Katowicach, w okolicy takich sklepów jak Ryłko czy Monnari. Jest zlokalizowany na środku przejścia, dzięki czemu stanowi widoczną wyspę dla klientów galerii.

    Sklep jest czynny w godzinach otwarcia 3Stawów. Od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, z kolei w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Swojskie Klimaty to jeden z 70 punktów handlowo-usługowych, który mieści się na blisko 40 tys. m2 powierzchni handlowej. Zapraszamy do odwiedzenia punktu i skorzystania z oferty. Wybierając jakościową żywność można wpłynąć pozytywnie na swoje samopoczucie oraz skutecznie zadbać o stan zdrowia.