30 listopada
Testosteron i szybkie samochody

W jeden listopadowych weekendów w Centrum Handlowym 3 Stawy odbył się wyjątkowy event, skierowany nie tylko, ale w szczególności dla Panów. Szybkie samochody, porady specjalistów i wiele atrakcyjnych nagród w tym przejażdżka Ferrari czy Lamborghini na profesjonalnym torze sportowym.

Z myślą o męskiej części klienteli, Centrum Handlowe 3 Stawy zorganizowało, szczególnie dla Panów, ale także dla kochających motoryzacje Pań, event przepełniony testosteronem. Były wyjątkowe samochody, szybkie motocykle, darmowy przegląd akumulatora przed zimą, symulator samochodowy, strefa bezpiecznego kierowcy, strefa porad motoryzacyjnych oraz konkursy z nagrodami.

Zbliża się czas świąt, Panie chętnie wpadają do nas na zakupy z myślą o świątecznych prezentach, Panowie natomiast się nudzą – przyznaje Pani Agnieszka Nizio, Dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy – stąd pomysł na event dla mężczyzn. Piękne, drogie i szybkie samochody, możliwość rozmowy ze specjalistami z najwyższej półki, cała ta otoczka motoryzacyjna, to wszystko składało się na klimat tego weekendowego spotkania. Uśmiech nie znikał szczególnie z twarzy Panów, którzy w zorganizowanych przez nas konkursach, wygrali przejażdżki luksusowymi samochodami.

_MG_3429

_MG_3612

_MG_3701

_MG_3705

_MG_3766

_MG_3976

_MG_4007