Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Wasabi Sushi Katowice

Sushi charakteryzuje się ogromną wszechstronnością. Symbol japońskiej kuchni może być serwowany w wykwintnych restauracjach. Z drugiej strony świetnie sprawdza się również jako przekąska, którą dosłownie można zajadać w biegu. Uosobieniem tego dwubiegunowego podejścia jest Wasabi Sushi Katowice.

Punkt stacjonarny tej sieci lokali znajduje się mniej więcej po środku najdłuższej alejki w galerii handlowej 3 Stawy. W najbliższym otoczeniu usytuowane są wyspy należące do Złotego Rogu, Lodomanii oraz PLAY. Poza nimi nieopodal można też znaleźć Yves Rocher, T-Mobile oraz Studio Optyczne 44. Najbardziej charakterystycznym punktem jest Auchan, którego nie sposób przeoczyć. Dzięki tym wszystkim wskazówkom powinieneś bez trudu odnaleźć Wasabi Sushi Katowice.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Gdzie jest Wasabi Sushi Katowice w galerii 3 Stawy?

    Punkt gastronomiczny znajduje się na wyspie. Mogłoby się wydawać, że niewielka ilość przestrzeni może mieć negatywny wpływ na jakość świadczonych usług. Nic bardziej mylnego. Wszystkie kompozycje przygotowywane są przez doświadczonego sushi mastera. Miejsce ma dla niego drugorzędne znaczenie. Liczy się przede wszystkim fach w ręku, odrobina fantazji i dostęp do klientów gotowych na nowe doznania smakowe. Śmiałków z pewnością nie brakuje. W końcu porcja sushi na wynos doskonale się sprawdzi, gdy chcesz mieć pod ręką coś na ząb w trakcie dłuższych zakupów w galerii handlowej 3 Stawy.

    Wyspa jest widoczna z każdej strony. Dzięki temu możesz podziwiać kunszt sushi mastera i obserwować jak przygotowane są wszystkie posiłki. Istnieje też możliwość zamówienia jedzenia na dowóz.