06-29
marca
Wygraj roczną pensję na zakupy w CH 3 Stawy. Nagroda główna to 35 000 zł!

Wygraj roczną pensję na zakupy w CH 3 Stawy. Nagroda główna to 35 000 zł!

Od 6 marca do 29 marca Klienci CH 3 Stawy będą mogli wziąć udział w nietypowej loterii ,,Nie bujamy. Roczną pensję Ci oddamy”. Do wygrania roczna pensja, czyli aż 35.000 złotych na zakupy w CH 3Stawy oraz karty podarunkowe o wartości 1000 zł. Każdego dnia można wygrać w centrum także nagrody natychmiastowe: karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz kolorowe kubki.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy zrobić zakupy w Centrum Handlowym 3Stawy za minimum 100 złotych (czego co najmniej 50 zł musi być wydane w części handlowej lub usługowej Centrum), zachować paragon, a następnie odebrać od hostessy specjalny kupon z kodem kreskowym .

Kupon daje szansę wygrania nagrody głównej oraz nagród natychmiastowych – kart podarunkowych oraz kubków. Na każdym blankiecie znajduje się specjalny kod kreskowy, pod którym ukryta jest wiadomość o wygranej. Wystarczy zeskanować kartę loteryjną w jednym z trzech kiosków multimedialnych dostępnych na terenie CH 3 Stawy i zgłosić się po odbiór nagrody do punktu obsługi loterii – tłumaczy Agnieszka Nizio.

Chcąc powalczyć o nagrodę główną – roczną pensję w wysokości 35.000 zł lub jedną z dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych każda – klient powinien wypełnić kupon i wrzucić go do specjalnej urny, zachowując przy tym paragony potwierdzające zakup. Losowanie nagrody głównej odbędzie się w niedzielę 29 marca o godzinie 17:00. Obecność na finale loterii jest obowiązkowa.

Zapraszamy!

niebujamy-05032015