05-28
czerwca
Zrywaj nagrody z Drzewa Korzyści w Centrum 3Stawy

Zrywaj nagrody z Drzewa Korzyści w Centrum 3Stawy

W piątek 5 czerwca Centrum 3Stawy startuje z innowacyjnym projektem „Drzewo Korzyści”, gdzie w specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl klienci będą mogli zdobywać punkty za zakupy dokonane w 3Stawach i wymieniać je na cenne nagrody. Nagrodą główną w tej innowacyjnej akcji będącej jednocześnie konkursem i loterią jest 10.000 złotych! Zabawa potrwa do 28 czerwca!

Nowoczesna forma konkursu i loterii w jednym pozwala wszystkim uczestnikom zasadzić swoje wirtualne drzewo oraz pielęgnować je, obserwując jak rośnie i zmienia sięDrzewo możemy „podlewać” dokonywanymi w Centrum 3Stawy zakupami, przy przeliczniku 1 złoty = 1 punkt w konkursie, 100 złotych = 1 los na loterię. Każdy, kto zrobi zakupy na dowolną kwotę, może zarejestrować paragony w aplikacji „Drzewo Korzyści” dostępnej pod adresem www.drzewokorzysci.pl oraz zachować je na losowanie finałowe. Dodatkowe punkty można zbierać za codzienną pielęgnację drzewa oraz zapraszanie znajomych z Facebooka do aplikacji. Codziennie pielęgnując swoje drzewo klient szybciej osiągnie najwyższe poziomy i będzie mógł „zrywać” cenne nagrody, które na nim zakiełkują.

Dzięki zebranym punktom drzewo można poddać personalizacji zmieniając jego pień, liście, tło, podłoże lub dodając zwierzaki. Zdobyte punkty można wymienić na nagrody! Na odebranie czekają ekspresy do kawy Krups, tablety Sony Xperia Z2, biokominki, urządzenia do domowego liftingu twarzy, Power Bank, konsole Sony PlayStation4 czy legendarne miksery KitchenAidNagrodą główną w „Drzewie Korzyści” jest 10 000 złotych na zakupy w Centrum 3Stawy. Spośród zgłoszonych uczestników w niedzielę 28 czerwca 2015 roku o godzinie 17:00 wylosujemy zwycięzcę nagrody głównej oraz laureatów dwóch nagród „pocieszenia”, czyli kart podarunkowych o wartości 1 000 zł każda.. Obecność na finale akcji jest obowiązkowa!

Szczegółowe informacje o innowacyjnym „Drzewie Korzyści” oraz regulamin akcji dostępne są na stronie internetowej www.drzewokorzysci.pl.

drzewo-01062015